Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i po raz kolejny PIs pokazal jak dba o dzieci, szpitale ... wstyd mi ze na nich glosowalem? No tak, po raz pierwszy nie strajkujących lekarze o tej porze roku.
 
i po raz kolejny PIs pokazal jak dba o dzieci, szpitale ... wstyd mi ze na nich glosowalem? No tak, po raz pierwszy nie strajkujących lekarze o tej porze roku.
Dostali podwyższkę od ks. Radziwiłła>!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co Wy myślicie że mundurowi za ten dzień zrzekają się wynagrodzenia a ich auta w tym dniu jeżdżą na powietrze? kto z Was zapłaci za usługi wojska, policji? wyciągnijcie kilka baniek na usługi mundurowych to bez problemu wesprą orkiestrę. Owsiak na 100% za to nie płaci mimo że artystom tak.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok , jeśli służby mundurowe zrobią to tak jak większość Polaków wczasie wolnym od pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem policjantem i mi to wisi czy pójdą tam czy nie, ja od siebie 10 zł do puchy wrzucę i tyle, sram na resztę i ich zakazy czy przykazy, w czubek ptaszka mogą mnie pocałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem policjantem i mi to wisi czy pójdą tam czy nie, ja od siebie 10 zł do puchy wrzucę i tyle, sram na resztę i ich zakazy czy przykazy, w czubek ptaszka mogą mnie pocałować.
  pocałuj się sam i oddaj nadgodziny za wośp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź je sobie, wiele ich nie mam, bo umiem dzień pracy ułożyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspieralam cale zycie wosp ale od 2 lat nie daje, nie dam ani grosza, ludzie myslcie troche przeciez ten Owsiak to naciagacz WIELKI tak to prawda, smieje sie z ludzi, daje dla biednych i bede dawac ale nie dla OWSIAKA
Moje obydwa dzieciaczki po urodzeniu miały kompleksowe badania słuchu i wzroku dzięki sprzętowi zakupionemu przez WOŚP. Nazywaj go sobie jak chcesz. Mi pomógł, to wystarczy by dać i trzymać kciuki, by pomagał innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice dzieci korzystających ze sprzętu nie patrzą dalej niż koniec ich zasmarkanych nosków. Takie ograniczenie umysłowe to podstawa, na której oparło się 8 lat rządów PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto jest przeciw WOŚP powinien mieć przy sobie oświadczenie że w razie leczenia siebie lub swoich bliskich w szpitalu w którym jest sprzęt zakupiony przez WOŚP (a jest chyba w każdym szpitalu) rezygnuje z leczenia tym sprzętem. Wszelkie sprzęty niezbędne do diagnozowania i leczenia proszę przynosić ze sobą !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddasz za nadgodziny mundurowych i dziennikarzy pracujących przy wośp oraz za benzynę samochodów służbowych i wiele wiele innych wydatków które pokrywa polski podatnik. za to owsiak nie płaci. wtedy uzbiera się na kupę takich urządzeń ratujących życie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rząd POwinien się wstydzić że zwykły kowalski musi dokładać sie do zakupu sprzętu który bez łaski powinien ten rząd sam kupić z naszych podatków. przejadali miliony na wszelakich obiadkach służbowych licząc że owsiak z wośp uratuje im dupę. Panowie politycy do roboty by pracownicy na śmieciówkach nie musieli dokładać się Wam do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto jest przeciw WOŚP powinien mieć przy sobie oświadczenie że w razie leczenia siebie lub swoich bliskich w szpitalu w którym jest sprzęt zakupiony przez WOŚP (a jest chyba w każdym szpitalu) rezygnuje z leczenia tym sprzętem. Wszelkie sprzęty niezbędne do diagnozowania i leczenia proszę przynosić ze sobą !!!!!!!!!
płacę podatki, oddaję krew honorowo i nie muszę się wstydzić że nie wspieram wośp. to jest prywatna firma czy Państwowa bo wydaje mi się że zaczynamy narodowo wspierać prywatny biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lektura dla tych wierzących i niewierzących w WOŚP: http://kontrowersje.net/jerzy_o_dzia_a_na_szkod_wo_p_pompuje_rekord_a_miliony_przelewa_do_firm_prywatnych?mobilizer=94099bba5169594ac0740c29a5b75f90   ogólnie polecam http://kontrowersje.net/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy jeden idiota pisowski i armia w koszarach bo ważniejsze jaką nogą wstanie kaczyński i jego banda z łóżka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę żołnierzy w WOŚP, niż na paradach ku czci dziesiętnicy kaczyńskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka Rzeczpospolita nigdy nie interesowała się losrm chorych dzieci. WOŚP wyposarzyła wszystkie oddziały pediayryczne na ścianie wschodniej- wystarczy je odwiedzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do strażak płacisz podatki oddajesz krew i co z tego ma szpital,szpitali nie stać na taki sprzęt nie stać na nic są tylko coraz bardziej zadłużeni a za te twoje podatki które tak płacisz państwo co daje co za to masz, wielogodzinne i wieloletnie kolejki do lekarzy brak sprzętu, także plac sobie je dalej tylko nie daj Bóg żeby ktoś z twoich bliskich kiedyś potrzebował tego sprzętu, mam nadzieje ze wtedy chociaż na chwilę głupio ci się zrobi ze zydziles 5 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do strażak płacisz podatki oddajesz krew i co z tego ma szpital,szpitali nie stać na taki sprzęt nie stać na nic są tylko coraz bardziej zadłużeni a za te twoje podatki które tak płacisz państwo co daje co za to masz, wielogodzinne i wieloletnie kolejki do lekarzy brak sprzętu, także plac sobie je dalej tylko nie daj Bóg żeby ktoś z twoich bliskich kiedyś potrzebował tego sprzętu, mam nadzieje ze wtedy chociaż na chwilę głupio ci się zrobi ze zydziles 5 zl
Proste pytanie: ten sprzęt jest własnością szpitala czy fundacji? Guest, zacznij trzeźwo myśleć. Jak nie będziesz miał opłaconej składki zdrowotnej a wrzucisz te 5zł, to będziesz leczony na tym sprzęcie, czy nie? Taka zagadka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choćbyś nie wiem ile tych składek płacił a szpital nie będzie miał sprzętu to nic ci to nie da, idź chociaż za tego piątaka dziecku coś kup, rób co chcesz tylko tez pomysł ty się nie wzbogacisz a ktoś może skorzystać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choćbyś nie wiem ile tych składek płacił a szpital nie będzie miał sprzętu to nic ci to nie da, idź chociaż za tego piątaka dziecku coś kup, rób co chcesz tylko tez pomysł ty się nie wzbogacisz a ktoś może skorzystać
  Moim zdaniem żyjesz ideami, zrywami, uniesieniami. OK, nie rozumiem tylko dlaczego atakujesz innych, którzy mają inne zdanie. To Państwo ma zapewnić opiekę zdrowotną płacącym składki. Na nim się opiera opieka zdrowotna obywateli. Szczytna akcja Owsiaka jest tylko "przyklejona" do tego systemu. System opieki nie działa najlepiej. Tu się zgadzam. Trzeba naciskać rządzących i gonić z urządów jak się nie sprawdzają. Machasz ręką na wydawanie pieniędzy z naszych podatków i zachęcasz do dawania na fundację. Tak, czy inaczej Owsiak tego systemu nie naprawi. On prowadzi swój biznes. Dawajcie jak chcecie swoje prywatne pieniądze ale nie zmuszajcie do wydawania publicznych pieniędzy. To co było w ostatnich latach to już patologia. Nie krytykujcie tych, którzy mają inne zdanie. Szpitale są dla potrzebujących, płacących składki ubezpieczeniowe i nie powinny być zakładnikiem jakiejkolwiek akcji. Bez urazy, pozdrawiam dających i niedających na WOŚP. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...